Доска объявлений Украина
POMIDORe.COM - Доска объявлений. Украина.

Регион: Украина  Выбрать другой
Доска объявлений. Украина. В базе данных доски 120,900 объявлений.
Все объявления Главная     Разместить объявление Добавить объявление     Категории
 
 

«НАШ КРАЙ» (М. СУМИ)

Партію «НАШ КРАЙ» в місті Суми очолює ВІКТОР ФЕДОРЧЕНКО, людина, котра наполегливою працею та великим життєвим досвідом, давно уже заслужила довіру в своїх земляків. Завдяки специфіці його роботи, він дуже часто зустрічається з великою кількістю людей – це і представники бізнесу, й робочі люди, учителі, лікарі, студенти, пенсіонери… Усі вони мають різні проблеми й різні потреби, але майже всіх сьогодні турбують лише два питання: «що робити? за кого голосувати?». Люди прагнуть стабільності й розуміють, що сьогодні, як ніколи, не мають права на помилку й треба обрати тих людей, хто дійсно зможе правильно і ефективно управляти, піклуючись про майбутнє громади. Тому саме «НАШ КРАЙ» - кращий вибір сьогодні для нас.

Нам набридла пустопорожня балаканина популістів-політиканів, готових пообіцяти все, лише б за них проголосували на виборах.

МИ вважаємо, що в Україні не існує інших політичних сил, які знаються на регіональній проблематиці і здатні взяти на себе персональну відповідальність за розвиток наших сіл, міст, районів та областей.

Ми віримо, що тільки через розвиток громад можливо досягнути розквіту всієї країни!

ЗМІНЮЙ СВІЙ КРАЙ ТА ОБИРАЙ КРАЩИХ!

Адреса в місті Суми: вул. Петропавлівська, 72
Контакти: (0542) 70-03-00;
nashkray.sumy.ua